Hakkımızda

Erzen Nakliyat,

Özmal araç filosu, deneyimli kadrosu ve üstün hizmet anlayışıyla ihtiyacınıza yönelik yeni hizmetler sunarak sizin için büyümeye devam ediyor.

Kimiz?

        

 

2006 yılında çıktığımız bu yola kargo ve lojistik sektöründe çeşitli firmalara ekonomik, hızlı ve güvenli taşıma hizmeti vermiş,2010 yılında Mesut Çakıcı tarafından , Erzen Nakliyat olarak kurulan bugüne kadar bir çok kurumsal kuruluşlara nakliye hizmeti  veren firmamız Doğuanadolu  bölgesinde  tek olarak depolama ve katma değerli hizmetleri sunmaktadır.

 

 

Zamanında dağıtım, geri raporlama hizmeti tecrübeli ekibi ile titizlikle ve en uygun fiyatta sunan Erzen nakliyat, kendi özmal değişik model ve marklardaki araç filosuna sahiptir.

 

 

Devamlı olarak farklılaşmanın,farklı hizmetin peşinde,yeni ürünler geliştirmeye çalışan dinamik bir kadro ve takım ruhu ile çalışmalarını sürdürmekte bu ruhu müşterileri ilede paylaşmaktadır.

 

 

Her müşterisine birebir hizmet anlayışını ilke edinen ve bunu uygulayan firmamız müşterilerine daha kaliteli ve uygun fiyatta hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

 

Ne Yapıyoruz?

 

 

   Erzen Nakliyat olarak 4 ana başlıkta hizmet veriyoruz:

 

  • Yurtiçi Nakliye ve Dağıtım Hizmeti: Ürünlerinizi istediğiniz adresten alarak, ülkemizin en ücra köşelerine kadar ulaştırıyoruz. Hizmetimizi sunarken, sizlere sürekli geri bildirim ve raporlama yapıyor, sigortalı taşımacılıkla mal güvenliğinizi had safhada tutuyoruz.

 

  • Depolama ve Ek Hizmetler: İhtiyacınız halinde dökme ya da paletli ürünlerinizi adresinizden alarak 1.500 m2'lik tam güvenlikli, kamera sistemli kapalı depomuza yerleştiriyoruz. Dilerseniz ayrıştırma, elleçleme gibi ek hizmetlerle katma değer oluşturuyoruz.

 

  • Proje Taşımacılığı: Özel projeleriniz ve standart dışı emtia taşımacılığınızı gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda gerekli olacak ek ekipman, ek araç temininizi gerçekleştiriyoruz. Gerekli izinler ve prosedürleri sizin yerinize hallederek, zorlu taşıma süreçlerinde işinizi kolaylaştırıyoruz.

 

  • Evden Eve Nakliye: İster evinizi, isterseniz ofisinizi hatta fabrikanızı yeni adresine taşıyoruz. Gerekli ekspertiz işlemlerini ücretsiz olarak sağlayıp, bünyemizde bulunan marangozlar ile demontajını gerçekleştirdiğimiz eşyalarınızı paketleyip, yeni adresinizde montajını gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz sadece asansör ya da taşıma personeli temini de gerçekleştiriyoruz.